Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 300-A

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Повітря / вода

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Повітря / вода

Виробник насосів: Viessmann

Vitocal 300-A - високоефективний тепловий насос вода/повітря потужністю до 50 кВт

Vitocal 300-A - високоефективний тепловий насос вода/повітря потужністю до 50 кВт

Скористайтеся нашими перевагами

 • Потужність до 250 кВт у каскаді з п’яти теплових насосів
 • Максимальна температура магістралі, що подає, до 65°C
 • Низькі експлуатаційні засоби завдяки високій продуктивності: коефіцієнт COP (коефіцієнт продуктивності) згідно з EN 14511 становить до 4,4 при A7/W35 і до 3,8 при A2/W35
 • Низький рівень шуму та коливань при роботі завдяки спеціальній шумозахисній конструкції
 • Простий в експлуатації регулятор Vitotronic для настінного монтажу з текстовим та графічним дисплеєм

З тепловим насосом Vitocal 300-A Viessmann розширив діапазон потужностей своїх теплових насосів типу повітря/вода до 50 кВт. У каскаді із п’яти Vitocal 300-A досягається потужність до 250 кВт.

Комфортне регулювання

Для простого введення в експлуатацію регулятор Vitotronic 200 (WO1C) монтується у будинку на стіні, у легкодоступному місці. У бівалентній системі, у комбінації з котлом на газу або рідкому паливі, регулятор теплового насоса автоматично підключає другий теплогенератор.

Особливий комфорт надає засіб віддаленого контролю Vitotrol 300 RF B. Він керує енергетичною системою радіозв’язку з сусідньої кімнати. А через програму Vitotrol App можливе бездротове керування через Інтернет.

При промисловому застосуванні Vitocal 300-A цікаве з можливістю підключення до зовнішньої системи керування, встановленої у приміщенні, через систему Vitogate 200 KNX.

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-A

Vitocal 300-A від Viessmann – тепловий насос типу повітря/вода з діапазоном потужності від 11,3 до 50 кВт. У каскаді з кількох казанів (до п’яти) Vitocal 300-A досягає потужність до 250 кВт.

Гарний вибір для промислових будинків

Тепловий насос для зовнішньої установки має коефіцієнт COP до 4,4, що відповідає вимогам до комфортного теплопостачання для торгових точок, офісів або комерційних будівель.

Навіть при зовнішній температурі -25°С, пристрій дозволяє досягти температури магістралі, що подає, до 58°С.

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-A
Два компресори зменшують експлуатаційні витрати

Два компресори зменшують експлуатаційні витрати

Два ступені потужності забезпечують економічну експлуатацію теплового насоса Vitocal 300-A. З досвіду відомо, що близько 70 відсотків роботи на опалення протягом року відбувається у режимі часткового навантаження. При цьому тепловий насос працює з одним компресором і досягає найкращих показників продуктивності.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Знак якості EHPA
Комфорт у роботі

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100 приєднує до мережі
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності ви можете легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, контакти якої збережено у програмі.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: