Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 350-A

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Повітря / вода

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Повітря / вода

Виробник насосів: Viessmann

Vitocal 350-A - найкращий для модернізації

Vitocal 350-A - найкращий для модернізації

Скористайтеся нашими перевагами

 • Забезпечує високу температуру подачі, рекомендується для модернізації
 • Пристосований для встановлення в приміщенні та зовні
 • У нічному режимі шум вентилятора додатково знижується завдяки зменшеній кількості обертів.
 • Комфортне гаряче водопостачання завдяки температурі до 55°C
 • Підключення до п’яти теплових насосів каскадом
 • Клас енергоефективності A ++ *
* Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013

У гармонії зі старими опалювальними системами

Тепловий насос повітря-вода Vitocal 350-A використовує безкоштовне тепло навколишнього повітря. Його інновативна електроніка забезпечує високу ефективність, а також за зовнішньої температури 2°C він нагріває питну воду до 35°C.

При цьому тепловий насос забезпечує високу температуру лінії подачі, необхідну для роботи старих нагрівальних приладів. Для найкращої теплової продуктивності при реконструкції системи опалення рекомендується замінити старі радіатори на нові низькотемпературні.

Компактний монтаж під час встановлення на вулиці

Vitocal 350-A може встановлюватись у будинку чи на вулиці. Трьохступінчастий радіальний вентилятор теплового насоса особливо тихий у роботі. Підведення повітря оптимізовано в аеродинамічному плані, а корпус має шумоізоляцію – це робить пристрій дуже тихим у роботі. У нічному режимі ступінчасте регулювання подачі повітря знижує кількість обертів, додатково зменшуючи рівень шуму.

Для подачі теплової енергії до будинку при встановленні теплового насоса на вулиці Viessmann пропонує належний комплект оснащення: все взаємосумісне, все від одного постачальника.

Тепловий насос Vitocal 350-A

Тепловий насос Vitocal 350-A типу повітря/вода, з номінальною потужністю від 10,6 до 18,5 кВт (повітря 2°C/вода 35°C) – це високотемпературний тепловий насос, за допомогою упорскування пари (EVI) досягає температури подачі до 65°C. Vitocal 350-A підходить для існуючих та модернізованих будівель.

Регулятор Vitotronic 200 має інтегровану каскадну функцію для до п’яти теплових насосів повітря/вода. У такому разі теплова потужність сягатиме 92,5 кВт.

Тепловий насос Vitocal 350-A

Система RCD для особливо високої ефективності

Електронний розширювальний клапан та система RCD також забезпечує особливо високу продуктивність протягом року для Vitocal 350-A. Vitocal 350-A пропонує високий коефіцієнт продуктивності до 3,6 (відповідно до EN 14511 для повітря 2 ° C / вода 35 ° C) для теплових насосів повітря / вода. Це призводить до високих річних показників ефективності та дуже низьких експлуатаційних витрат.

Економне встановлення завдяки зовнішній установці

Vitocal 350-A може бути встановлений як усередині приміщення, так і ззовні. Триступінчастий відцентровий вентилятор теплового насоса тихий у роботі. Vitocal 350-A дуже тихий у поєднанні з аеродинамічно оптимізованим потоком повітря та звукоізоляційним корпусом. Крім того, швидкість і таким чином шумовий ефект додатково зменшуються при роботі в нічний час за допомогою ступінчастого вентилятора.

Ідеально підходить для модернізації

Завдяки тепловому насосу Vitocal 350-A повітря/вода, модернізація стає простіше: завдяки високій температурі потоку до 65°С, при температурі -10°C Vitocal 350-A підходить для використання у старих системах опалення із встановленими радіаторами. Однак, для підвищення ефективності всієї системи опалення, бажано замінити радіатори на низькотемпературні нагрівальні елементи.

Висока теплоємність води

Висока температура в лінії подачі дозволяє досягти, залежно від виконання системи, температури в ємнісному водонагрівачі до 55 ° C. Таким чином, Vitocal 350-A забезпечує високу якість питної води. Висока температура подачі, до 65°С, досягається тепловим насосом Vitocal 350-A навіть за зовнішніх температур мінус 10°С.

Система RCD гарантує ефективну роботу

Діагностична система RCD (Refrigerant Cycle Diagnostic) здійснює діагностику циклу холодоагенту. Він несе відповідальність за постійний контроль контуру охолодження Vitocal 350-A. Таким чином, у поєднанні з електронним розширенням клапана (EEV) максимальна ефективність роботи забезпечується у кожній робочій точці. Крім того, важливі робочі параметри зберігаються і при необхідності використовуються для діагностики, оптимізації, балансування енергії та розрахунку річного показника ефективності.

Ідеально підібрана комплектація

При встановленні теплового насоса назовні, тепло потрібно «транспортувати» в будинок. У свою чергу, ви можете покластися на компетенцію системи Viessmann в системах опалення. Всі трубні системи, необхідні для підземної установки, а також широкий спектр обладнання, поставляються з одних рук та ідеально підходять одна до одної.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Знак якості EHPA
Комфорт у роботі

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100 приєднує до мережі
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності ви можете легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, контакти якої збережено у програмі.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом





  Заполните короткую форму:





   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: