Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 242-G

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Виробник насосів: Viessmann

Тепловий насос VITOCAL 242-G з тепловою потужністю: 5,9 – 10 кВт, об'єм водонагрівача 220 літрів

Тепловий насос VITOCAL 242-G з тепловою потужністю: 5,9 – 10 кВт, об'єм водонагрівача 220 літрів

Скористайтеся нашими перевагами

 • Підготований для підключення сонячної системи
 • Низькі експлуатаційні витрати, пов’язані з високими показниками ефективності: значення СОР до 4,5 відповідно до стандартів EN 14511 (розсіл 0°C/вода 35°C), (COP = коефіцієнт ефективності)
 • Максимальна температура подачі: 60°С
 • Висока температура гарячої води завдяки вбудованому водонагрівачу об’ємом 220 літрів
 • Рівень звукової потужності всього 43 дБ(А) при температурі в робочій точці розсіл 0°С/вода 35°С
 • Зручний у використанні регулятор Vitotronic із текстово-графічним дисплеєм.
 • Для легкого встановлення загальна висота була зменшена, а корпус був розділений на секції.
 • Підготований для SmartGrid та власного використання електроенергії від фотоелектричних систем
 • Вбудований водонагрівач
 • Оптимізоване використання власної електроенергії з фотоелектричних систем
 • Клас енергоефективності * A ++ / A ++
 • Клас енергоефективності ГВП: A
* Клас енергоефективності відповідно до Постанови ЄС № 811/2013 опалення, середні кліматичні умови – мінімальна – (35°C) / середня температура (55 ° C)

Компактний тепловий насос Vitocal 242-G

Компактний та простий у використанні тепловий насос Vitocal 242-G має всі необхідні компоненти для опалення та підігріву гарячої води. Потужність теплового насоса від 6,1 до 10,0 кВт. Тепловий насос розрахований на використання в будинку на 1 сім’ю. Температури подачі до 60 ° C дозволяють використовувати радіатори.

Vitocal 242-G – це альтернатива компактному тепловому насосу серії 300. Завдяки ефективному спіральному компресору та терморегулюючому вентилю досягається високий коефіцієнт ефективності в роботі, СОР до 4,5 згідно (EN 14511 у робочій точці розсіл 0°C/вода 35°C).

Vitocal 242-G пристосований для роботи із сонячними колекторами. Робота теплового насоса полегшується завдяки регулятору Vitotronic.

Комплексний та дуже просторий – компактний блок теплового насосу Vitocal 242-G вже має всі компоненти, необхідні для внутрішнього опалення та підігріву гарячої води.

Компактний тепловий насос Vitocal 242-G
Переваги Vitocal 242-G

Переваги Vitocal 242-G

Підготовлений до роботи із сонячними колекторами

У тепловому насосі Vitocal 242-G є підключення до системи сонячних колекторів. Необхідні гідравлічні підключення та система керування інтегровані. 220-літровий сонячний накопичувач і контролер дозволяють отримати високий вихід теплоти.

Високопродуктивні колектори та узгоджені компоненти системи Viessmann підтримують тепловий насос – це означає, що можна зберегти від 50 до 60 відсотків середньорічного споживання енергії для опалення гарячої води.

Дуже простий у використанні

Як і всі компактні блоки Vitocal 222-G також має зручний регулятор Vitotronic. Якщо ви маєте сумнів, просто натисніть кнопку Довідка. Графічний інтерфейс користувача служить для відображення характеристик опалення та зміни режиму.

Особливо тихий у роботі

Завдяки спеціальній конструкції теплового насоса вони працюють особливо тихо і підходять для встановлення поблизу житлового будинку.

Природне опалення та охолодження

Компактні блоки теплового насоса пропонують комфорт у будинку з низьким енергоспоживанням навіть у літній період. Завдяки функції «natural cooling» холод з ґрунту накопичується і прямує до будинку. Для цього потрібні прилади Viessmann NC-Box.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Знак якості EHPA
Комфорт у роботі

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100 приєднує до мережі
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності ви можете легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, контакти якої збережено у програмі.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: