Тепловий насос
Viessmann VITOCAL 300-G

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Виробник насосів: Viessmann

Фото

Загальні характеристики

Сфера застосування: Побутові теплові насоси

Тип теплового насосу: Розсіл / вода

Виробник насосів: Viessmann

Тепловий насос Vitocal 300-G використовує відновлюване тепло із землі або ґрунтових вод

Тепловий насос Vitocal 300-G використовує відновлюване тепло із землі або ґрунтових вод

Скористайтеся нашими перевагами

 • Використовує безкоштовне тепло землі та ґрунтових вод
 • Подвійна звукоізоляція забезпечує тиху роботу
 • Потужний компресор надає високу температуру лінії
 • Розрахунок енергетичного балансу для заявки на фінансову підтримку (у Європі)
 • Технологія Master / Slave для високої необхідності подачі тепла
 • Клас енергоефективності A ++ *
* Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013

Надійне теплопостачання у холодні дні

Vitocal 300-G отримує тепло з ґрунту або ґрунтових вод. Він підходить для будівництва нових будинків та для реконструкції будинків на одну чи дві родини.

Залежно від доступних видів енергії навколишнього середовища, Vitocal 300-G налаштовується на режим розсолу/вода для використання тепла ґрунту, або на режим вода/вода для використання тепла ґрунтових вод.

Регулятор із функцією енергетичного балансу

Обслуговування регулятора Vitotronic 200 просте та інтуїтивне завдяки управлінню через меню та графічній індикації.

Завдяки сучасній інверторній технології теплових насосів розсіл/вода, новий тепловий насос Vitocal 300-G є найбільш ефективним рішенням для новобудов та найкращим вибором для заміни старих теплових насосів розсол/вода. Контур охолодження з інверторною потужністю регулює тепловіддачу теплового насоса відповідно до потреби у теплі. Це призводить до меншої кількості циклів старту/зупинки в межах часткового навантаження та більш високої річної ефективності. Vitocal 300-G доступний у двох вихідних розмірах з діапазоном модуляції від 1,7 до 8,6 кВт та 2,4 до 11,4 кВт, і таким чином охоплює широкий спектр застосувань для нових та існуючих будівель.

Особливості Vitocal 300-G

Висока ефективність – низькі витрати на енергію

Крім управління потужністю, система RCD (діагностична система циклу холодоагентів) забезпечує особливо точний та швидкий контроль холодильного контуру через електронний розширювальний клапан. Високоефективні енергозберігаючі насоси для розсолу та опалювального контуру знижують енергоспоживання та витрати.

Простий монтаж, компактність та надзвичайно тиха робота

Тепловий насос займає менше 0,5 квадратних метрів та полегшений доступ спереду до всіх компонентів для обслуговування, що дозволяють встановити його в обмеженому просторі. Через дуже низький робочий шум – 41 дБ (А) (потужність звуку згідно ErP на B0 / W55), тепловий насос можна встановити поблизу вітальні, наприклад, у підсобному приміщенні.

Особливості Vitocal 300-G
Переваги Vitocal 300-G

Переваги Vitocal 300-G

Тепловий насос Vitocal 300-G типу розсіл/вода отримує тепло з високоефективних джерел. Для цього на земельній ділянці прокладається зонд грунту, монтується льодоакумуляторна система, або проводиться колектор. За всіх варіантів, навіть у холодні дні, тепловий насос без проблем покриває повну потребу в енергії.

Альтернативою також є використання тепла, що міститься у ґрунтових водах. Тому Vitocal 300-G легко налаштувати і на режим роботи вода/вода. Його застосування має сенс як у нових будинках, так і при реконструкції старих – для одно- та багатоквартирних будинків.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA є підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (у Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann відповідає вимогам регламенту EHPA.

Знак якості EHPA
Комфорт у роботі

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного керування будь-якою системою опалення.

Зв’язок

Vitotronic 200 також може працювати через програму на вашому смартфоні в будь-який час.

Vitoconnect 100 приєднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100 приєднує до мережі
Системні компоненти: оптимальна взаємодія

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше від суми його складових».

Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії з якості, надійності та ефективності. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: