Газовий котел Vitocrossal 200 CM2C

Виробник: Viessmann

Призначення: Для бізнесу і виробництва

Тип палива: Газові котли

Потужність: Середні (100 кВт – 2 МВт)

Фото

Загальні характеристики

Виробник: Viessmann

Призначення: Для бізнесу і виробництва

Тип палива: Газові котли

Потужність: Середні (100 кВт – 2 МВт)

Завантажити

Опис

Опис

Газовий конденсаційний блок Vitocrossal 200 Тип CM2C

Котел Vitocrossal 200 (тип CM2C) потужністю від 87 до 311 кВт встановлює нові стандарти якості опалювального обладнання. Перевірений часом циліндричний пальник MatriX дозволяє працювати з газом типу E, L, LL та модель потужністю 186 кВт з газом типу LPG та рівнем модуляції до 20 відсотків.

Найвищий рівень комфорту при обслуговуванні

Vitocrossal 200 не в останню чергу показує максимальні показники рівня комфорту при обслуговуванні. Передню частину кришки котла можна легко відчинити за допомогою пружини тиску газу. Бічні панелі можна відкинути назад, забезпечуючи безперешкодний доступ до циліндричного пальнику MatriX.

Сучасна технологія конденсації

Поверхня теплообмінника Inox-Crossal із нержавіючої сталі забезпечує ідеальні умови для використання конденсату. Гладкий теплообмінник із нержавіючої сталі дозволяє конденсату, що виникає при спалюванні палива, просто стікати вниз. Це викликає постійний ефект самоочищення, який забезпечує ефективне знімання тепла в довгостроковій перспективі, збільшує термін корисного використання, а також зменшує витрати на технічне обслуговування.

Міцний пальник з великим терміном служби

Спеціально розроблені пальники MatriX та MatriX Radiation Burners мають тривалий термін служби завдяки спеціальній сталі MatriX.

Можливість встановлення каскаду, що включає в себе до восьми пристроїв

Vitocrossal 200 – ідеальний котел для опалення багатоквартирних будинків та комерційних підприємств. Функція керування каскадом до восьми котлів можлива та вже інтегрована в систему керування. Наприклад, каскад потужністю 8 х 142 кВт забезпечує загальну потужність 1136 кВт. Для багатокотлових установок, що складаються з двох котлів, Viessmann поставляє готові комплекти гідравлічної обв’язки та каскадних димоходів з нержавіючої сталі.

Опалювальна установка збирається з компонентів, що відмінно зарекомендували себе, таких як теплообмінник Inox-Crossal і циліндричний або інфрачервоний пальник MatriX. Котел може працювати в режимі забору повітря як з приміщення, так і ззовні.

Доступні переваги від використання

 • Газові конденсаційні казани потужністю від 87 до 311 кВт
 • Нормативний ККД 98% (Hs)
 • Висока надійність та тривалий термін служби за рахунок використання корозійно-стійких теплообмінників Inox-Crossal із високоміцної нержавіючої сталі для високоефективного процесу теплообміну та досягнення високої швидкості конденсації
 • Ефект самоочищення завдяки гладкій поверхні нержавіючої сталі
 • Низьке навантаження на камеру згоряння та наскрізна камера згоряння для забезпечення процесу спалювання з низьким рівнем викиду забруднюючих речовин
 • Циліндричний пальник MatriX для особливо тихої та екологічно безпечної роботи з діапазоном модуляції до 1:5
 • Можливість роботи як у режимі забору повітря з приміщення, так і із забором повітря вулиці
 • Усі гідравлічні з’єднання монтується зверху
 • Простий у використанні контролер Vitotronic із кольоровим сенсорним дисплеєм
 • Вбудований LAN-інтерфейс для з’єднання через інтернет та вбудований модуль WLAN для сервісного програмного забезпечення

Доступні переваги від використання
Vitotronic 200 – інтегрована система керування

Vitotronic 200 – інтегрована система керування

Блок управління Vitotronic з великим кольоровим сенсорним дисплеєм дозволяє швидко вводити в експлуатацію установку за допомогою допоміжних функцій, а також забезпечує просте керування.

Вбудований онлайн-інтерфейс

Через інтегрований інтерфейс LAN котел може бути підключений безпосередньо до Інтернету для віддаленого моніторингу. Сервісна програма Vitosoft 300 зв’язується безпосередньо по WLAN з’єднанню. Через панель керування Energie-Cockpit можна візуалізувати споживання енергії.

Компоненти систем опалення: Системна техніка

«Ціле більше суми його складових». Згідно з цим принципом Viessmann пропонує не тільки окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії за якістю, надійністю і ефективністю. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки тільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Системні компоненти включають все, що робить опалення надійним і економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним управлінням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Компоненти систем опалення: Системна техніка
Технічні характеристики

Технічні характеристики

Потужність (кВт) від 87 до 311 кВт
Нормативний ККД до 98 % (Hs)
Клас енергоефективності
Паливо Природний газ E, L, LL та від 186 кВт Зріджений газ
Галузь застосування

 

Газове опалення у багатоквартирному будинку, а також у громадських та комерційних будинках | Нове будівництво та модернізація
Обслуговування Простий у використанні контролер Vitotronic із кольоровим сенсорним дисплеєм. Вбудований інтерфейс LAN для інтернет-зв’язку та вбудований Wi-Fi модуль для інтерфейсу обслуговування.
Приготування гарячої води Можливість підключення ємнісних водонагрівачів
Інші особливості Циліндричний пальник MatriX з діапазоном модуляції до 1: 5

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: