Твердопаливний котел на трісці та пелетах Vitoligno 300-C

Виробник: Viessmann

Призначення: Для приватних будинків та квартир

Тип палива: Твердопаливні котли на пелетах, Твердопаливні котли на трісці

Потужність: Малі (до 100 кВт)

Фото

Загальні характеристики

Виробник: Viessmann

Призначення: Для приватних будинків та квартир

Тип палива: Твердопаливні котли на пелетах, Твердопаливні котли на трісці

Потужність: Малі (до 100 кВт)

Додатково

Завантажити

Опис

Опис

Вимагає мало місця та робить багато роботи

Повністю автоматичний котел Vitoligno 300-C – це ефективне рішення для нових і модернізованих приватних будинків на одну або дві родини.

Компактний котел не вимагає багато місця і робить опалення на пелетах дійсно комфортним: від завантаження до чищення практично все відбувається автоматично. Регулятор простий та інтуїтивний в обслуговуванні.

Сонячна енергія для гарячого водопостачання

При роботі з геліосистемою поточні параметри сонячної установки також відображаються на екрані регулятора Ecotronic.

Зокрема, температура сонячного колектора та накопичувальної ємності, а також години роботи геліосистеми.

Скористайтеся нашими перевагами

 • Ефективне використання енергії деревини: ККД до 95,3%
 • Низькі викиди пилу завдяки сучасній технології спалювання
 • Широкий спектр застосування – від низькоенергетичних будинків до об’єктів з високою потребою у теплі.
 • Комфортні функції для автоматичної роботи
 • Підготовлений до взаємодії із геліосистемою
 • Автоматичне очищення камери згоряння
 • Випорожнення короба для золи лише раз чи два на рік

Скористайтеся нашими перевагами
Котел на пелетах Vitoligno 300-C

Котел на пелетах Vitoligno 300-C

Vitoligno 300-C – це повністю автоматичний котел для пелет з широким спектром застосування: від будинків з низьким споживанням енергії до об’єктів з підвищеною потребою у теплі.

Він пропонує універсальні та гнучкі варіанти конвеєрних систем для практично будь-якого застосування, а також відзначається компактним дизайном, що підходить для невисоких приміщень. У діапазоні потужностей від 2,4 до 48 кВт цей пеллетний котел працює з модуляцією потужності 1:3, справляючи враження своїм низьким енергоспоживанням.

2015 | ПЕРЕМОЖЕЦЬ у конкурсі German Design Award

Нагороду German Design Award вручає спеціальна рада, яка оцінює зовнішній вигляд продуктів. 30 експертів з дизайну, які працюють у галузях економіки, освіти та науки, переглянули у сумі 1900 заявок.

У категорії “Чудовий дизайн продукту – Будівництво та енергетика” водогрійний котел Vitoligno 300-C виробництва Viessmann отримав нагороду German Design Award WINNER 2015 ( “Переможець”).

2015 | ПЕРЕМОЖЕЦЬ у конкурсі German Design Award
Ефективний та екологічний

Ефективний та екологічний

З коефіцієнтом корисної дії до 95,3 відсотка твердопаливні котли Vitoligno 300-C перетворюють деревні пелети на теплову енергію. Завдяки своїй інноваційній технології згоряння Vitoligno 300-C має низький рівень пилу – відповідає рівню 2 за німецькою директивною 1. BImSchV. Робота з Vitoligno 300-C дуже проста, а опалення дерев’яними пеллетами стає дуже комфортним. Практично все відбувається автоматично – від завантаження деревини до очищення.

Гнучка подача палива

Подача пелетів у Vitoligno 300-C здійснюється або за допомогою гнучкого шнека, або через систему всмоктування. Котли потужністю до 12 кВт обладнані стандартною системою всмоктування для автоматичного відбору пелет із приміщення для зберігання. Типорозміри на 8 та 12 кВт можна, крім того, швидко та легко переоснастити з автоматичного наповнення на ручне. У такому варіанті дерев’яні пелети можна засипати в котел з мішків – наприклад, якщо місця для зберігання пелет не вистачає.

Компактність

Завдяки легкій доступності всіх компонентів для сервісного обслуговування та технічного обслуговування, котли на пелетах (8 та 12 кВт) можна встановити в невеликому приміщенні. Ідеально підходить установка у куті котельні. Viessmann пропонує повний набір приладдя для зберігання та транспортування пелет – щоб ви все купували з одних рук.

Зручні автоматичні функції

Після згоряння деревних пелет залишаються невеликі залишки – але й про це самостійно дбає котел Vitoligno 300-C. Поворотні грати в камері згоряння автоматично повністю очищаються щонайменше раз на день. Це гарантує низькі втрати та гарне використання палива. Завдяки автоматичному видалення золу, зола стискається в зольнику, і користувачеві залишається спорожнити зольник максимум два рази на рік.

Розумний регулятор Ecotronic

Пелетні котли типу Vitoligno 300-C можна легко керувати за допомогою погодозалежного цифрового контролера Ecotronic. Він може керувати або трьома контурами опалення зі змішувачем, або двома контурами опалення зі змішувачем і контуром гарячого водопостачання, або опалювальним контуром зі змішувачем, контуром геліосистеми і ГВП. Ще один четвертий контур із змішувачем можна підключити через KM-BUS. Інтуїтивно здійснюється керування подачею пелет, контурами опалення та температурою у водонагрівачі. Графічний та зручний для читання дисплей із кількома рядками для текстової інформації полегшує роботу з даними.

Використання сонячної енергії – теж зручно

Якщо до системи підключені сонячні колектори, дані щодо їхньої продуктивності також відображаються на дисплеї. Вони включають температуру на колекторі або водонагрівачі, а також години роботи геліосистеми.

Розумний регулятор Ecotronic
Дистанційне керування та каскадний регулятор

Дистанційне керування та каскадний регулятор

У поєднанні з Vitotrol 350-C (опція) котел можна обслуговувати дистанційно, з житлової кімнати. П’ятидюймовий сенсорний екран 16:9 робить обслуговування надзвичайно простим. Крім того, він може бути розширений модулем управління багатьма контурами (до 24 шт.), кожен з яких працюватиме на опалення, гаряче водопостачання або дистанційну передачу тепла. Vitotrol 350-C також можна використовувати як каскадний регулятор для чотирьох твердопаливних котлів.

Vitoconnect 100 забезпечує з'єднання

Для обслуговування пелетного котла через додаток на мобільному пристрої потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Підтримуються регулятори: Vitoligno 200-C із регулятором Ecotronic та програмне забезпечення версії не нижче 2.12.

Vitoconnect 100 забезпечує з'єднання
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє користувачеві керувати системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути у будь-який час, а у разі несправності – швидко та легко зв’язатися зі спеціалізованою фірмою, дані якої були збережені у додатку.

Пристосовано приладдя

Для пелетних сховищ доступні модульні 4- або 8-кратні зонди. Всмоктують зонди, рівномірно розкладені в сховищах, транспортують деревні пелети зі сховища в котел. Вони керуються котловим регулятором Ecotronic і забезпечують рівномірний відбір пелет із приміщення для зберігання. Для цього зонди автоматично вмикаються по черзі.

Систему зондів можна налаштувати дуже гнучко, вона підходить для найрізноманітніших сховищ (наприклад, приміщення, що мають форму літери Г, або дуже витягнуті по довжині, або навіть два окремі сховища). Завдяки цьому приміщення використовуються оптимально: завдяки тому, що не потрібна похила підлога, місця для зберігання стає на третину більше.

Котел Vitoligno 300-C – повністю автоматичний та компактний пелетний котел для нових та старих будинків відповідно до стандарту енергоефективності

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

«Ціле більше суми його складових». Згідно з цим принципом Viessmann пропонує не тільки окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії за якістю, надійністю і ефективністю. Всі продукти об’єднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно підігнані один до одного. Оскільки тільки комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє повністю розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають все, що робить опалення надійним і економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним управлінням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання та високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Системні компоненти: оптимальна взаємодія
Виріб у розрізі

Виріб у розрізі

Потужність 2,4 – 48 кВт
ККД до 95,3%
Клас енергоефективності A +
Паливо дерев’яні пеллети
Застосування Приватний будинок, новобудова та модернізація
Обслуговування Цифровий регулятор Ecotronic з погодним регулюванням, з графічним зручним дисплеєм з текстовим полем на багато рядків
Гаряче водопостачання Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач, щоб забезпечити високий комфорт ГВП
Інші ознаки Автоматичне видалення золо з камери згоряння. Ідеальний для будинків з хорошою теплоізоляцією та низькою потребою в теплі (низькоенергетичні та пасивні будинки)

union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: