Щорічне сервісне обслуговування котелень

Щорічне сервісне обслуговування котельні – це важливий елемент підтримки наявної у вас складної інженерної системи в працездатному стані на багато років вперед.

arrow

Кожен виробник котельного обладнання встановлює свій нормативний термін служби для виробленого ним обладнання. Компанія «Унітех Бау» торік відзначила свої 27 років на українському ринку і вже 23 роки ми накопичуємо досвід будівництва та обслуговування котелень найвідоміших європейських виробників. Враховуючи, що найчастіше виробники закладають 20-ти річний нормативний термін служби обладнання, то ми володіємо безперервним досвідом обслуговування і вже виробили свій нормативний термін служби котлів, пальників, насосів, арматури та інших елементів котельні.

Чому так важливо укладати повноцінний договір сервісного обслуговування котельні?

На тих об ‘єктах, де був укладений договір на сервісне обслуговування котельні і де обслуговування проводилося регулярно і якісно, техніка найчастіше знаходиться в абсолютно працездатному стані і після закінчення зазначеного виробником терміну служби, і може служити ще протягом багатьох років! І навпаки, у нас є безліч прикладів неправильної експлуатації котлів, або проектних помилок, які не були виявлені своєчасно через відсутність регулярного обслуговування.

Сервісне обслуговування та ремонт газових та твердопаливних котлів – одна з послуг компанії “Унітех Бау”, і найчастіше вона є продовженням наших взаємин з клієнтом, для якого ми:

 • розробили концепцію котельні та інших інженерних систем приватного будинку;
 • виконали проект;
 • постачали обладнання і виконали монтажні роботи;
 • запустили обладнання в роботу і налагоджували систему;

А продовження наших взаємин з клієнтом у форматі сервісного обслуговування газових і твердопаливних котелень обумовлюється:

 • необхідністю виконання регламентних робіт, запропонованих виробниками обладнання;
 • необхідністю усунення непередбачених та аварійних ситуацій;
 • підтриманням гарантійних зобов ‘язань виробників обладнання;
 • складністю інженерного обладнання та розуміння важливості його регулярного обслуговування;
 • довірою, що виникає в процесі тривалої взаємодії на етапі будівництва – між власником об ‘єкта і компанією «Унітех Бау»

Зобов 'язання «Унітех Бау» при укладенні договору сервісного обслуговування котельні

Фотография Сервисное обслуживание котельной профессионалами «Унитех Бау»

На різних етапах нашої роботи з урахуванням ситуації в країні змінювалося ставлення до необхідності цієї послуги. Наші спостереження за останні 5 років показують стійке підвищення рівня розуміння важливості таких послідовних і правильних дій з боку клієнтів «Унітех Бау».

 

Укладаючи договір на щорічне сервісне обслуговування котельні (топкової – так називають котельню потужністю до 100 кВт в нормативній будівельній документації) наша компанія бере на себе зобов ‘язання:

 • виконати щорічні регламентні роботи відповідно до вимог виробників обладнання;
 • гарантуємо негайний виїзд фахівця у разі виникнення поломки протягом 24 годин, незалежно від пори року та погодних умов,
 • Звертаємо вашу увагу, що частіше у нас затребувана така послуга в комплексі з наступною: готовність реагувати на аварійні ситуації в режимі 24/7.

У цьому випадку ми називаємо таку послугу «Сервісним обслуговуванням котелень» і саме в цій послузі ви отримуєте нашу увагу не один раз на рік (хоча і цього може бути достатньо), а ми з вами знаходимося цілодобово “зовсім поруч”. ОБИРАТИ ЗАВЖДИ ВАМ!

Для тих об ‘єктів, на яких з якихось причин:

 • сервісні роботи в котельнях виконувалися нерегулярно;
 • періодично виникають збої в роботі обладнання;
 • ваш існуючий партнер, з яким ви вже уклали договір сервісного обслуговування котелень не в кожній ситуації підтверджує свої зобов ‘язання і компетентність;

 

Компанія «Унітех Бау» готова виконати:

 • безкоштовне обстеження вашої котельні, її технічний і технологічний стан;
 • видати свій письмовий висновок з рекомендаціями та пропозиціями.

«Унітех Бау» – ваш найкращий партнер з сервісного обслуговування газових і твердопаливних котелень.

Фотография Сервисное обслуживание котельных специалистами «Унитех Бау»
union

Мене звати Євген

Вітаю!

Напишіть, що Вас цікавить і ми обов'язково допоможемо Вам!

Ваше обращение отправлено, мы с Вами свяжемся в ближайшее время

  Дізнатися більше

  Залиште, будь ласка, контактну інформацію
  і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  Заполните короткую форму:

   Заполните форму, чтобы получить расчет стоимости теплового насоса: